SZTE BTK 2017. január

2017. január 31.

Az SZTE BTK televíziós magazinja 2017. évi első adásában azt járja körbe, miért érdemes Szegedre és a Bölcsészettudományi Karra jönni tanulni. Persze azért ezenkívül belefért egy kis elmélkedés a wikipédiáról, új rovatot indítottunk SminkmaSZTEr címmel és megnéztük, mit csinált három régészhallgató Kínában.

2017. január 23.
2017. január 20.

Január 28-án, szombaton tartjuk második nyílt napunkat a szegedi bölcsészkar Egyetem utcai főépületében, amire ez alkalommal is sok érdekes és hasznos programmal várjuk az érdeklődőket.

2017. január 16.
2017. január 11-én, 100 éves korában elhunyt a szegedi bölcsészkar latin-ógörög tanári, majd görög irodalom és filozófia szakos öregdiákja.
2017. január 13.

A bölcsészkar két gyakornoki helyet hirdet a 2017/tavaszi félévben az SZTE Karrier Iroda Alternatív Gyakornoki Promgramjának keretében.

2017. január 02.

A Mórahalmi Általános Iskolások segítségével készült a BTK televíziós magazinjának decemberi adása. Még a karácsony hangulat lengi be ezt a 30 percet, de azért ott voltunk egy remek Margaret Island koncerten a JATÉ-ban, megmutatjuk, hol próbálhatja ki a lovassportot a szegedi egyetemista és milyen szolgáltatásokat nyújt a TIK a vizsgaidőszakban.

Az Emberi Erőforrások Minisztere hátrányos helyzetű (elsősorban roma) fiatalok számára, média témában alkotói támogatásra pályázati felhívást tesz közzé.

Friss hírek
2017. március 03.