SZTE BTK 2011. május

2011. május 28.

Szeged Napja alkalmából a Szegedi Tudományegyetem több dolgozója is rangos városi elismerésben részesült.

2011. május 12.

A BTK felvételt hirdet társadalomtudományi és gazdasági szakfordító- és tolmácsképző szakjára.

2011. május 11.

Felavatták a Szegedi Tudományegyetem megújult épületét, a Regionális Tudás-transzfer és Szolgáltató Központot a Dugonics téren 2011. május 11-én délelőtt.

2011. május 02.
2011. április 13.

A Szegedi Tudományegyetem felvételt hirdet a 2011-2012-es tanévre a Magyar Akkreditációs Bizottság határozataival jóváhagyott Doktori Iskoláiban, a doktori (Ph.D.) tudományos fokozat megszerzésére felkészítő 3 éves posztgraduális képzésre.

2011. április 11.

Az Egyetemi Tavasz a Szegedi Tudományegyetem tavaszi rendezvénysorozata, 2011-ben ismét számos szelyszínen több száz rendezvénnyel várja az érdeklődőket.

Bár a héten szünet van, de a SzemeSZTEr stábja nem pihent és új adással jelentkezik. Áprilisi félóránkban szó lesz arról a különleges magyaróra sorozatról, amit a Magyar Irodalmi és Nyelvi Intézet kezdeményezett. Megnéztük, hogyan énekelnek, táncolnak és varázsolnak a kommunikáció szakos hallgatók, benéztünk egy Evita előadásra és megismertük Tudjukki birodalmát. Az édességek kedvelőinek szegedi süti-séta beszámolónkat ajánljuk.