SZTE BTK 2011. július

2011. július 08.

Vezetői megbízásokat, kinevezéseket, habilitációs okleveleket, kitüntető címeket és elismeréseket adott át a Szegedi Tudományegyetem rektora képviseletében Prof. Dr. Rácz Béla általános rektorhelyettes 2011. július 7-én, 10 órakor a Szegedi Tudományegyetem központi épületében.

2011. július 07.

Tájékoztató a volt BMI-s hallgatók számára

Bár a héten szünet van, de a SzemeSZTEr stábja nem pihent és új adással jelentkezik. Áprilisi félóránkban szó lesz arról a különleges magyaróra sorozatról, amit a Magyar Irodalmi és Nyelvi Intézet kezdeményezett. Megnéztük, hogyan énekelnek, táncolnak és varázsolnak a kommunikáció szakos hallgatók, benéztünk egy Evita előadásra és megismertük Tudjukki birodalmát. Az édességek kedvelőinek szegedi süti-séta beszámolónkat ajánljuk.