Itt az évzáró SzemeSZTEr

A Mórahalmi Általános Iskolások segítségével készült a BTK televíziós magazinjának decemberi adása. Még a karácsony hangulat lengi be ezt a 30 percet, de azért ott voltunk egy remek Margaret Island koncerten a JATÉ-ban, megmutatjuk, hol próbálhatja ki a lovassportot a szegedi egyetemista és milyen szolgáltatásokat nyújt a TIK a vizsgaidőszakban.

Nézőinknek boldog új évet kívánunk és reméljük, 2017-ben is követik majd a SzemesZTEr-t.
A műsort ajánlja Medgyesi Panna, Kádas Bence műsorvezetők és Márki Kitti szerkesztő, kommunikáció szakos hallgatók.

2017. november 22 - 23. között rendezi meg az SZTE Bölcsészettudományi Karon a Monuments and Memorial Sites in Changing Social - Political Contexts workshopot a Néprajzi és Kulturális Antropológiai Tanszék. Minden érdeklődőt szerettel várnak!