SZTE BTK 2016. november

%1970. november %01.
Bár az idő az utóbbi napokban még kora őszt idéz, de a Füvészkertben már a trópusi növények házában volt kellemesebb elmondani a novemberi SzemeSZTEr műsorvezetői szövegeit. A mostani adás olyan mint egy saláta, mindenből van benne egy kicsi. Ott voltunk a Bölcsész Gólyabálon, megemlékeztünk a televíziózás világnapjáról, karunk két hallgatója zenélt nekünk egy kicsit és persze az is kiderül miért voltunk októberben Szolnokon.
%1970. november %01.

Fontos dátumok, hasznos linkek, érdekes adatok, nem csak végzősőkönek. Ha érdekel valamelyik szak, vagy csak kíváncsi vagy, iratkozz fel Felvételi Hírlevelünkre!

%1970. november %01.

November 19-én szombaton 73 éves korában elhunyt Anderle Ádám történészkutató, aki meghatározó szerepet töltött be abban, hogy a szegedi Bölcsészettudományi Kar a hispán világ kutatásának nemzetközileg is számon tartott kutatóhelyévé vált.

%1970. november %01.

Megjelent a HVG egyetemeket rangsoroló kiadványa. A szegedi bölcsészkar a vidéki karok között elsőként, a karok országos rengsorában pedig az előkelő negyedik helyen szerepel.

%1970. november %01.

A Szegedi Tudományegyetem Neveléstudományi Intézete és a Magyar Tudományos Akadémia Pedagógiai Tudományos Bizottsága 2016. november 17–19. között rendezi meg a XVI. Országos Neveléstudományi Konferenciát (ONK 2016) a Szent-Györgyi Albert Agórában.