SZTE BTK 2016. április

2016. április 26.

A legújabb adásban tisztelgünk a magyar költészet napja előtt, megmutatjuk, milyen volt Péterfy Bori szegedi koncertje, megtudhatják kinek miért éri meg részt venni a Befutó programban. Az adás arra is választ ad, hogyan használható a tanulásban a zsonglőrködés.

2016. április 25.

2016. április 28-án, csütörtökön 11 órakor a Szegedi Tudományegyetem Frankofón Egyetemi Központban mutatják be az Országismertető - Közép-afrikai Köztársaság című könyv francia nyelvű kiadását.

2016. április 20.

Ha szeretnél szuper SZTE-s ajándékokat nyerni, akkor töltsd ki kérdőívünket! Arra vagyunk kíváncsiak, hogy mit, miért és hogyan használsz a közösségi média felületek közül. A kérdések egyszerűek, a válaszadáshoz mindössze 5 percre lesz szükséged. Klikkelj és nyerj!

2016. április 11.
2016. február 05.

Tavaly év végén Prima Primissima díjjal ismerték el Csapó Benő egyetemi tanár munkáját. A szegedi professzor a természettudományi karon szerzett oklevelet, több nemzetközi projektben dolgozott, a PISA felméréseket kidolgozó munkacsoportok tevékenységében is részt vett.

Kiemelt_Urhatnam

Az „elithez” akar felzárkózni, a hiányzó műveltséget is pénzen akarja megvásárolni Jourdain, az „úrhatnám polgár”. Moliére 347 éves komédiájában fellép az SZTE két oktatója is. A Szegedi Szabadtéri Játékok kisszínpadán, a Kálvária sugárúti bibliotéka udvarán tartott próbán jártunk.