SZTE BTK 2016. június

2016. július 01.

21 kurzusát nyitja meg az őszi szemeszterben a szegedi bölcsészkar. Az érdeklődök a filozófia, művészettörténet, irodalom, történelem és kultúrtörénet területéről válogathatnak.

2016. június 28.

TM

2016. június 23.

A tanév utolsó adásával jelentkezik a SzemeSZTEr. Van benne épületállapot körkép, jótékonysági akciót szervező kommunikáció szakos hallgató, zsonglőr gála, de a barátnők világnapján a barátság értékéről is értekezünk. Ott voltunk a DUÉ-n, ahol díjaztak minket, és arra is kíváncsiak voltunk, hogy egy átlag egyetemista hogyan tölti a nyarat.

2016. június 20.
2016. június 08.

Pedagógusnap alkalmából kiemelkedő munkájuk elismeréseként Apáczai Csere János-díjat és Szent-Györgyi Albert-díjat vehetett át a Szegedi Tudományegyetem két oktatója.

Az Emberi Erőforrások Minisztere hátrányos helyzetű (elsősorban roma) fiatalok számára, média témában alkotói támogatásra pályázati felhívást tesz közzé.

Friss hírek
2017. március 03.