Friss hírek

2017. március 13.

Az Emberi Erőforrások Minisztere hátrányos helyzetű (elsősorban roma) fiatalok számára, média témában alkotói támogatásra pályázati felhívást tesz közzé.

2017. március 03.
Idén a Magyar Tudományos Akadémiával karöltve a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Információs Technológia és Bionikai Karán kerül megrendezésre a Falling Walls Lab Budapest, amelyre várjuk fiatal kiváló kutatók, vállalkozók és szakemberek jelentkezését. Minden résztvevőnek pontosan 3 perc áll majd rendelkezésére, hogy bemutassa kutatómunkáját, üzleti modelljét, innovatívprojektjét vagy ötletét, mellyel egy világunkat érintő problémára keresi a választ.
2017. március 07.
2017. február 22.

A Szegedi Tudományegyetem Tudományos és Innovációs Rektorhelyettese a 184/2015. számú Szenátusi Határozat alapján pályázatot hirdet a Szegedi Tudományegyetem Innovációs díj elnyerésére.

2017. március 01.

Az SZTE BTK új televíziós magazinja a könnyedebb és a komolyabb témák egyensúlyára épül. Éppúgy szól a 13. Bölcsészbálról vagy a Red Weddung Partyról, mint a Neptunra való átállás vélt vagy valós veszélyeiről, vagy éppen a hozzánk érkező külföldi hallgatók elvárásairól.

2017. február 23.

Március 3-ig még jelentkezhetsz az SZTE Alma Mater Alumni Mentorprogramjára. A program egy 4 hónapig tartó időszak - 2017. március 1- 2017. július 1. között- melynek keretein belül a résztvevő hallgatók volt SZTE-s szakemberekkel konzultálhatnak.

2016. december 14.

Az Országos Rabbiképző – Zsidó Egyetem és a MAZSIHISZ pályázatot hirdet a bölcsészettudományi karok hallgatóinak számára. A pályázat célja olyan egyetemi hallgatók tudományos munkájának elismerése és további kutatásainak bátorítása, akik zsidó történelemmel, kultúrával szeretnének foglalkozni. A pályázaton alapképzésben, mesterképzésben, egységes osztatlan képzésben és doktori képzésben tanuló hallgatók egyaránt részt vehetnek.

2015. augusztus 27.

Immár magyarul is hozzáférhetőek a közvetlen brüsszeli pályázati forrásokról szóló aktuális információk jól áttekinthető, szerkesztett formában. A folyamatosan frissülő anyagok között megtalálhatóak mind az intézményeknek szóló kiírások, mind pedig az egyéni kutatói pályázatok tematikus bontásban.

Friss hírek
2017. március 03.