SZTE BTK 2011. augusztus

%1970. augusztus %01.

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kara mély fájdalommal tudatja, hogy Dr. Resch Béláné Dr. Marinovich Sarolta a BTK Angol-Amerikai Intézetének nyugalmazott egyetemi docense és első vezetője, az Angol Nyelvi és Irodalmi Tanszék volt vezetője életének 68. évében, türelemmel viselt súlyos betegségben elhunyt.

%1970. augusztus %01.

2000 óta első alkalommal kerül megrendezésre az össz-egyetemi Gólyatábor a Szegedi Tudományegyetemen 2011. szeptember 1-4. között Sziksósfürdőn. Az SZTE Gólyatábor célja, hogy a különböző karokra felvett elsőéves hallgatók megismerkedhessenek hallgatótársaikkal, belelássanak más karok és szakok életébe.

Cimkék: HírekSZTE
%1970. július %01.

A Szegedi Tudományegyetem pótfelvételi kínálatát bemutató oldala leendő hallgatóinknak.

%1970. július %01.

A felvételi ponthatárok a felvi.hu oldalán tekinthetők meg.