Online segítség SZTE-s hallgatóknak!

Ingyenes online tanácsadás szolgáltatást nyújt a Szegedi Tudományegyetem hallgatói számára az SZTE Pszichológia Intézete és az Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központ. A LélekNavigátor oldal online tanácsadásán bármilyen életvezetési és lelki problémában segítenek a szakemberek.

Te is segítségre találsz az SZTE Pszichológia Intézete által létrehozott online segítő és önsegítő oldalon, a LélekNavigátoron. Az Egyetem MODULO felületéről elküldött e-mail-eket képzett szakember fogadja, akihez bármilyen lelki/életvezetési problémával fordulhatsz. Így például: párkapcsolati, tanulmányokhoz fűződő, családi, esélyegyenlőségi, testi-lelki rossz közérzet, függőség, vagy akár állásinterjúval kapcsolatos témákban is.

eetk_hirdetes2015

A szolgáltatás anonim, tehát a levélíró és a tanácsadó személye is ismeretlen marad. Leveledet az "Online Tanácsadás" menüpontra kattintva tudod megírni és elküldeni. Miután leveledet elküldted, a szakember 7 napon belül válaszol.

SZTEinfo

„Végül is, mesélte O., mint mindig, ha orosz téma merült fel, (…) az orosz mesék végtelen répája, az orosz mítosz centrális metaforája, illetve hát Tolsztoj és Gogol végtelenjének ügyében is ruszista barátnőjéhez, Szőke Katalinhoz fordult” (Tolnai Ottó: A répa. Nádler-képek mentén)