Iskolakultúra folyóirat NTP-LAP-M-18 pályázat

iskolakultúra

Az SZTE BTK 5 millió Ft támogatásban részesült az NTP-LAP-M-18 azonosítójú pályázat keretében. A támogatás segítségével megvalósítandó tevékenységek célja a Kar által kiadott Iskolakultúra folyóirat egy évnyi számainak a megjelentetése.

Lapszámok időrendben, bővebben a folyóiratról: http://www.iskolakultura.hu/index.php/iskolakultura/index

cover_issue_1641_hu_HU2019. május

Az NTP-LAP-M-18 azonosítójú pályázat keretében megjelent az Iskolakultúra elnevezésű folyóirat 2019. évi 1. száma.

cover_issue_1627_hu_HU2019. január

Az NTP-LAP-M-18 azonosítójú pályázat keretében megjelent az Iskolakultúra elnevezésű folyóirat 2018. évi 7. száma.

Hetvenhét kutató, köztük az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi kar öt munkatársa vette át 2024 áprilisában az MTA doktora címért járó oklevelet. Az Országos Széchényi Könyvtárban szervezett ünnepélyes átadón várták azon kutatókat, akik kiemelkedő tudományos munkásságukat egy doktori műben összegezték, eredményeik egy kiemelt részét pedig sikeresen megvédték.