A Pszichológia Diákkör tehetséggondozó foglalkozása

Az NTP-HHTDK-17 kódszámú pályázat támogatásával a 2017-18. tanév első félévében az Pszichológia Diákkör huszonnégy hallgató részvételével tehetséggondozó foglalkozást szervezett tehetségazonosítás és TDK/OTDK részvétel előkészítése céljából. Az előadás során a résztvevők megismerkedhettek a diákköri dolgozatokkal szemben támasztott formai és tartalmi követelményekkel, valamint az OTDK-ra való jelentkezéssel és határidőkkel kapcsolatos részletekkel.

BTK TDT vezetés

A NKFI Hivatal által 2018-ra meghirdetett alapkutatási témapályázatok (Kutatási témapályázat – K_18, Fiatal Kutatók által kezdeményezett kutatási témapályázat – FK_18, a Nemzetközi együttműködésen alapuló kutatói témapályázatok -– NN_18, ANN_18, SNN_18), valamint a Posztdoktori kiválósági pályázat – PD_18 felhívás