A Pszichológia Diákkör tehetséggondozó foglalkozása

Az NTP-HHTDK-17 kódszámú pályázat támogatásával a 2017-18. tanév első félévében az Pszichológia Diákkör huszonnégy hallgató részvételével tehetséggondozó foglalkozást szervezett tehetségazonosítás és TDK/OTDK részvétel előkészítése céljából. Az előadás során a résztvevők megismerkedhettek a diákköri dolgozatokkal szemben támasztott formai és tartalmi követelményekkel, valamint az OTDK-ra való jelentkezéssel és határidőkkel kapcsolatos részletekkel.

BTK TDT vezetés

Kiemelt_Urhatnam

Az „elithez” akar felzárkózni, a hiányzó műveltséget is pénzen akarja megvásárolni Jourdain, az „úrhatnám polgár”. Moliére 347 éves komédiájában fellép az SZTE két oktatója is. A Szegedi Szabadtéri Játékok kisszínpadán, a Kálvária sugárúti bibliotéka udvarán tartott próbán jártunk.