A Pszichológia Diákkör tehetséggondozó foglalkozása

Az NTP-HHTDK-17 kódszámú pályázat támogatásával a 2017-18. tanév első félévében az Pszichológia Diákkör huszonnégy hallgató részvételével tehetséggondozó foglalkozást szervezett tehetségazonosítás és TDK/OTDK részvétel előkészítése céljából. Az előadás során a résztvevők megismerkedhettek a diákköri dolgozatokkal szemben támasztott formai és tartalmi követelményekkel, valamint az OTDK-ra való jelentkezéssel és határidőkkel kapcsolatos részletekkel.

BTK TDT vezetés

„Végül is, mesélte O., mint mindig, ha orosz téma merült fel, (…) az orosz mesék végtelen répája, az orosz mítosz centrális metaforája, illetve hát Tolsztoj és Gogol végtelenjének ügyében is ruszista barátnőjéhez, Szőke Katalinhoz fordult” (Tolnai Ottó: A répa. Nádler-képek mentén)