Kivitelezési munkálatok a BTK Egyetem utcai épületében

A "Fotovoltaikus rendszerek kialakítása a Szegedi Tudományegyetemen" című Európai Uniós pályázat keretében a BTK Egyetem utcai épületének tetejére napelemeket helyeznek el.

A kivitelezés műszaki ellenőre tájékoztatott arról, hogy a napelemek kihelyezésével összefüggő tetőfedési munkálatokat az ezzel megbízott Ferroép Zrt. munkatársai április 14-én megkezdik.
A kivitelezés az épület Batthyány utca felőli tetőszakaszával kezdődik. Mivel a kivitelezőknek az udvart anyagraktározási, anyagmozgatási, munkavégzési célból használniuk szükséges, ezért az érintett udvart balesetvédelmi okokból lezárják az épületben dolgozók és a hallgatók elől.

A várható kellemetlenségekért elnézésüket kérjük.
Megértésüket köszönjük.

„Végül is, mesélte O., mint mindig, ha orosz téma merült fel, (…) az orosz mesék végtelen répája, az orosz mítosz centrális metaforája, illetve hát Tolsztoj és Gogol végtelenjének ügyében is ruszista barátnőjéhez, Szőke Katalinhoz fordult” (Tolnai Ottó: A répa. Nádler-képek mentén)