Művészeti fesztivál SZTE-s hallgatóknak és munkatársaknak – Jelentkezz fellépőnek! / Arts festival for SZTE students and staff members – Apply to be a performer!

-- ENGLISH BELOW --

Készen állsz arra, hogy részese légy valami igazán rendkívüli dolognak? A GTK InterArt Fesztivál 2024 neked szól – az SZTE munkatársainak és hallgatóinak!

A GTK InterArt Fesztivál az SZTE Gazdaságtudományi Karának kezdeményezése, amely teret biztosít a hallgatók és a munkatársak számára, hogy megmutathassák tehetségüket és felhasználhassák a művészetet mint eszközt a kapcsolatteremtésre és a sokszínűség megünneplésére.

--

Are you ready to be part of something truly extraordinary? The GTK InterArt Festival 2024 is calling out to YOU - staff members and students!

GTK InterArt Festival is an initiative to provide a space for students and staff members to perform, showcase and utilize art as a tool to connect and celebrate the richness and diversity of creativity amongst all.

Az esemény célja, hogy a művészet minden olyan formáját felvonultassa, amely közel áll a fellépők szívéhez, beleértve a képző- és vizuális művészetet (fotózás, festészet, rajzolás, sminkelés stb...), az előadóművészetet (dráma, éneklés, költészet, filmkészítés, bűvészet, komédia stb...), lényegében mindent, amit művészetnek tekintünk.

Időpont: 2024. március 23. (szombat)
Helyszín:
Szeged, Szent-Györgyi Albert Agóra

A szervezők remélik, hogy a rendezvény jó lehetőséget biztosít majd nemcsak a jelenlévőkkel való kapcsolatteremtésre, hanem a tartalmas beszélgetésekre is, amelyek célja a mélyebb megértés elősegítése a közös élményeken keresztül.

Miért érdemes csatlakoznod a GTK InterArt Fesztivához?

• Mutasd be művészetedet egy lelkes és sokszínű közönség előtt!
  • Légy részese egy különleges jubileumi év megünneplésének, amelynek középpontjában az egység és a szeretet áll!
  • Kapcsolódj össze más művészekkel, és építs tartós kötelékeket!
  • Hozz létre felejthetetlen emlékeket!

A művészet minden formáját szívesen látják:

• zene,
  • színház,
  • vizuális művészet,
  • költészet,
  • bűvészkedés,
  • film,
  • komédia,
  • smink

...és mindent, amiben a kreativitás felragyog! Kezdő és profi művészek egyaránt jelentkezhetnek!

A jelentkezéshez:

Töltsd ki a következő jelentkezési lapot vagy használd az alábbi plakáton lévő QR-kódot: https://qr.page/g/57cpgOYGYlN

call_2023_2024_1

Kedvcsinálóként nézd meg a 2023-as InterArt Fesztivál összefoglalóját: https://www.youtube.com/watch?v=kOUGW35ZX6s

Ha pedig kérdésed van, fordulj bátran a szervező csapathoz (interartfestivalgtk@gmail.com)!

A szervezők (SZTE GTK) közleménye

--

The event aims to encompass and welcome all forms of art that is close to the hearts of those performing including fine/visual art (photography, painting, drawing, makeup artists etc...), performing arts (drama, singing, poetry, film making, magic, comedy etc...), essentially anything that one considers to be art. It is with the hope that the space will provide an opportunity to revitalize the energies of the performers as well the audience as the exam period approaches.

Date: 23 March 2024 (Saturday)

Location: Szeged, Szent-Györgyi Albert Agóra

It hoped that this space will serve as a ‘creative laboratory’ for not only connecting with those present but also for engaging in meaningful conversations with the aim of uplifting and promoting deeper understanding through shared experiences and strengthen interfaculty dialogues.

Why Join the GTK InterArt Festival 2024!?

• Showcase and perform your art in front of an appreciative and diverse audience.
  • Contribute to a special jubilee year celebration centered around unity and love.
  • Connect with fellow artists, building lasting bonds.
  • Create unforgettable memories to cherish.

We Welcome All Forms of Art:

• Music
  • Theater
  • Visual Art
  • Poetry
  • Magic
  • Film
  • Comedy
  • Makeup

...and anything that lets your creativity shine! All experience levels are encouraged to apply.

Ready to Be Part of the Magic?

Fill out the application form at the following link or using the QR code, and let's make this festival unforgettable: https://qr.page/g/57cpgOYGYlN

call_2023_2024_1

Check out the 2023 InterArt Festival: https://www.youtube.com/watch?v=kOUGW35ZX6s&t=1s

If you have questions, feel free to contact our team interartfestivalgtk@gmail.com.

We can't wait to have you as part of the event!

Let's create something amazing together!

With love,

The coordinating team

Hetvenhét kutató, köztük az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi kar öt munkatársa vette át 2024 áprilisában az MTA doktora címért járó oklevelet. Az Országos Széchényi Könyvtárban szervezett ünnepélyes átadón várták azon kutatókat, akik kiemelkedő tudományos munkásságukat egy doktori műben összegezték, eredményeik egy kiemelt részét pedig sikeresen megvédték.