karuzel

December 10-én nyílt nap a szegedi Bölcsészkaron!

Bölcsésznek készülsz? Várunk! Nem tudod még, hogyan dönts februárban? Várunk! Még gondolkodsz, melyik egyetemet, kart vagy szakot jelöld első helyen? Minket!

Gyere, segítünk a döntésben!

Szeretettel várunk december 10-én, hétfőn 9:30-kor az SZTE BTK-n! Megtudhatsz mindent, amit a jelentkezésről és a szakjainkról tudni kell, megismerkedhetsz az egyes szakokon tanítókkal és tanulókkal, és máris megelőlegezünk neked egy indexet, hogy úgy ismerkedhess meg a szakjainkkal, hogy közben játszol – és még nyerhetsz is vele!

Bemutatjuk az épületet, most bejuthatsz a legérdekesebb helyekre: a régészek pincéjébe, a pszichológusok laboratóriumába, a kommunikáció szakosok stúdiójába!

Gyere, nézzél szét, dönts jól – dönts mellettünk!

Tehát: SZTE BTK, Aud Max, 2018. december 10. (hétfő), 9:30 (érkezés)

10:00 felvételi tájékoztató

11:30-tól ismerkedés a szakokkal, aláírásgyűjtés az indexbe, játék

12:30: tombolasorsolás

13:00 épülettúra

A múlt érdekel? Gyere a szegedi Bölcsészkarra!

A jelen érdekel? Gyere a szegedi Bölcsészkarra!

A jövő érdekel? Gyere a szegedi Bölcsészkarra!

Felhívjuk figyelmüket, hogy nyilvános rendezvényünkön hang-, kép- és videófelvétel készül. Köszönjük!

TOMBOLA

Három tombolaajándékot sajnos nem tudtunk átadni a nyerteseinknek, kérünk titeket jelentkezzetek ajándékotokért az alábbi e-mail címen: btkpr@arts.u-szeged-hu

Névsor:

Hajdú Anna K. (SZTE Gyakorló Gimnázium)

Kaliszky Kinga (Szent Angéla Ferences Ált.Isk. és Gimnázium)

V(K?) Szabó Flóra