Miért tanulok németül?

Időpont: 13:00–13:20

Terem: Német Irodalmi Szeminárium 1 (NISZ 1) (2. emelet, mindkét oldal felől megközelíthető)

Előadó: Rövid reklámfilm hallgatónk szereplésével

Ezeket a szakokat/specializációkat ismerheted meg itt jobban: germanisztika alapszak, osztatlan némettanár szakok

Miért tanuljunk németül? Mit adott nekem a germanisztika szak? Mindig is tanár szerettem volna lenni….

Ha ezekre a kérdésekre keresed a választ, akkor ajánljuk figyelmedbe ezeket az interjúkat, amelyeket német nyelvet tanulókkal, egyetemünk germanisztika szakos és osztatlan tanár szakos hallgatóival készítettek hallgatóink.

cikk_boritokepek_12

A Magyar Tudományos Akadémia a 2025-ben esedékes 200. „szülinapja” ünnepére készülődik, miközben a 197. közgyűlését is kitüntetésekkel és nyilatkozatokkal tette kivételessé. Az mta.hu májusi hírei között a tudomány szegedi kiválóságairól szóló információkat is kerestünk.