Állásajánlat - Latitudes könyvesbolt

A Latitudes könyvesbolt francia, és lehetőleg spanyol, nyelvtudással rendelkező munkatársat keres.

Jelentkezési határidő: 2012. március 2.

latitudes_librairie

Feladatok:

  • Tanácsadás az ügyfeleknek, eladói feladatok
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel (magánszemélyek és intézmények): rendelésekkel és információkérésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Kapcsolattartás a szállítókkal (Franciaország, Magyarország és Spanyolország)
  • Könyvek átvétele, rendszerbe való felvétele és elhelyezése
  • Készlet ellenőrzése, korrekciója

Elvárásaink:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, exel, outlook)
  • Jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Ajánlatunk:

  • Fix havi munkabér (bruttó 125.000) átlag heti 32 óra munkaidőért (beleértve heti 2 zárás – este hét órakor és havi 2 szombat – 10-tol 15-ig.)
  • Béren kívüli juttatások (Helyi utazási bérlet + havi 10.000 Ft étkezési utalvány)
  • Betanítás
  • Továbbképzés lehetőségek (Franciaországban)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük,

küldje el önéletrajzát és motivációs levelét (francia nyelven)

2012. március 2-ig a

latitudesadmin[kukac]t[kotojel]online[pont]hu
címre, a tárgy "Poste à pourvoir" legyen

A kiválasztott pályázókat március 5-én, hétfőn, fogjuk meghívni egy interjúra.