Rektori szünetek az őszi tanév első heteiben

A Szegedi Tudományegyetem rektora, Prof. Dr. Rovó László, oktatási szünetet engedélyezett 2019. szeptember 6. napjára az egyetem nappali tagozatos hallgatóinak, valamint 2019. október 8. napjára a végzős hallgatók részére.

A határozatok:

Szeptember 6. Összegyetemi Gólyatábor - nappali tagozatos hallgatók

Október 8. Őszi Állásbörze - végzős hallgatók

MKN3

Élettörténet és emlékezet címmel harmadik alkalommal rendezi meg a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudányi Kara az SZTE Klebelsberg Könyvtárral közösen a Magyar Könyvkiadók Napját. A kétnapos eseménynek 2019. október 1-jén a BTK épülete, míg október 2-án a könyvtár ad otthont. Az esti könyvbemutatókra, beszélgetésekre, illetve az Esterházy Péter emlékére szervezett, filozófusok és írók közös felolvasására pedig mindkét nap a Grand Caféba várják az érdeklődőeket.