Megszűnt átemelési tájékoztató

Tisztelt Hallgatók!

Az átemelési kérelem a NEPTUN rendszer bevezetésével megszűnt, mivel technikailag már nem megoldható.

Azok a hallgatók, akik 2017. júniusában záróvizsgáznának, de a mintatantervük az összes jegy megszerzése után sem zöldül ki, fáradjanak be a Tanulmányi Osztályra egyeztetés céljából.

Megkérünk minden hallgatót, hogy a jövőben ne vegyenek fel olyan kurzust, amely nem a számukra szükséges tárgyhoz van meghirdetve (pl.: szakos kurzus BAVÁL kódon, ezzel megkerülve az előfeltétel hiányt vagy a betelt létszámot), mivel az átemelés már nem megoldható, így feleslegesen teljesítenék a nem megfelelő tárgyhoz felvett kurzust.

Sikeres vállalkozók ösztönzik és mentorálják az egyetemi hallgatókat ötleteik megvalósításában

2017 őszén új kurzus indul a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karán a vállalkozói lét ösztönzésére, valamint hallgatói ötletek megvalósításának elősegítésére.