vademecum_kep

Vademecum Tanulmányi Kalauz 2019

Megjelent a 2019/2020-as Vademecum Tanulmányi Kalauz az SZTE Bölcsészettudományi Karának hallgatói számára.

Vademecum 2019

"Kiadványunkkal valamiféle iránytűt, útmutatót szeretnénk adni az Önök kezébe – ezért a címválasztás –, hogy eligazodhassanak abban az oktatási rendszerben, amelybe most belekerültek. Útmutatónkban együtt tesszük közzé az alap- és mesterszakos, valamint az osztatlan tanár szakos képzéssel kapcsolatos főbb információkat. Így a rendszerbe belépő elsős hallgatók már most láthatják, hogy később milyen lehetőségek várják őket karunk mesterszakos kínálatában.

Eredményes, hasznos és kellemes szegedi diákéveket kívánunk Önöknek!"

Prof. Dr. Gyenge Zoltán dékán

és az SZTE BTK vezetősége

A 2019/2020-asTanulmányi Kalauz letölthető itt.

MKN3

Élettörténet és emlékezet címmel harmadik alkalommal rendezi meg a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudányi Kara az SZTE Klebelsberg Könyvtárral közösen a Magyar Könyvkiadók Napját. A kétnapos eseménynek 2019. október 1-jén a BTK épülete, míg október 2-án a könyvtár ad otthont. Az esti könyvbemutatókra, beszélgetésekre, illetve az Esterházy Péter emlékére szervezett, filozófusok és írók közös felolvasására pedig mindkét nap a Grand Caféba várják az érdeklődőeket.