Együttműködési megállapodás a BP és az SZTE BTK között

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara együttműködési megállapodást kötött a BP Business Service Centre Kft-vel. Az együttműködés keretében lehetőség nyílik a Kar hallgatói számára, hogy részt vegyenek a British Petrol gyakornoki programjában, képzéseiben és egyéb foglalkozásain, míg a BTK tájékoztatja a hallgatóit a BP által nyújtott karrier lehetőségekről, illetve helyszínt biztosít az ilyen jellegű tájékoztatók számára. A megállapodás kiváló lehetőséget jelent a Karon tanuló hallgatóknak, hiszen még a képzési idő alatt tapasztalatot és gyakorlatot szerezhetnek egy nemzetközi multinacionális nagyvállalatnál, és így megalapozhatják jövőbeli sikeres pályafutásukat.

boritokep__12_

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Pszichológiai Intézete ügyvivő szakértő/intézeti ügyintéző munkatársat keres, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Jelentkezési határidő: 2024. április 10. (szerda)