rektori_kiemelt_nagy

Közalkalmazotti Tanács választás: jelölési forduló 2019. január 7–21. között

A Szegedi Tudományegyetemen jelenleg működő Közalkalmazotti Tanács mandátuma 2019. év február végén lejár. A választás megszervezésére és lebonyolítására a jelenlegi Közalkalmazotti Tanács 2018.12.10. napján Választási Bizottság (VáB) felállításáról döntött, egyúttal felkérte Dr. Gyenes Kálmánt a VáB elnöki feladatainak ellátására.

A választás két fordulóból áll (jelölés és választás), amely keretében az egyetemen – öt év időtartamra – új 13 fős Közalkalmazotti Tanács kerül megválasztásra.

A teljes interjú, tájékoztatás az SZTE Hírportálján olvasható az alábbi elérhetőségen:

MKN3

Élettörténet és emlékezet címmel harmadik alkalommal rendezi meg a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudányi Kara az SZTE Klebelsberg Könyvtárral közösen a Magyar Könyvkiadók Napját. A kétnapos eseménynek 2019. október 1-jén a BTK épülete, míg október 2-án a könyvtár ad otthont. Az esti könyvbemutatókra, beszélgetésekre, illetve az Esterházy Péter emlékére szervezett, filozófusok és írók közös felolvasására pedig mindkét nap a Grand Caféba várják az érdeklődőeket.