karuzel

Január 26, szombat: Nyílt Nap a szegedi Bölcsészkaron!

Bölcsésznek készülsz? Várunk! Nem tudod még, hogyan dönts februárban? Várunk! Még gondolkodsz, melyik egyetemet, kart vagy szakot jelöld első helyen? Minket!

Gyere, segítünk a döntésben!

Szeretettel várunk január 26-án, szombaton 9:30-kor az SZTE BTK-n! Megtudhatsz mindent, amit a jelentkezésről és a szakjainkról tudni kell, megismerkedhetsz az egyes szakokon tanítókkal és tanulókkal, és máris megelőlegezünk neked egy indexet, hogy úgy ismerkedhess meg a szakjainkkal, hogy közben játszol – és még nyerhetsz is vele!

Bemutatjuk az épületet, most bejuthatsz a legérdekesebb helyekre: a régészek pincéjébe, a pszichológusok laboratóriumába, a kommunikáció szakosok stúdiójába!

Gyere, nézzél szét, dönts jól – dönts mellettünk!

Tehát: SZTE BTK, Aud Max, 2019. január 26. (szombat), 9:30 (érkezés)

10:00 felvételi tájékoztató

11:30-tól ismerkedés a szakokkal, aláírásgyűjtés az indexbe, játék

13:00: tombolasorsolás

13:30 épülettúra

A múlt érdekel? Gyere a szegedi Bölcsészkarra!

A jelen érdekel? Gyere a szegedi Bölcsészkarra!

A jövő érdekel? Gyere a szegedi Bölcsészkarra!

Felhívjuk figyelmüket, hogy nyilvános rendezvényünkön hang-, kép- és videófelvétel készül. Köszönjük!

MKN3

Élettörténet és emlékezet címmel harmadik alkalommal rendezi meg a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudányi Kara az SZTE Klebelsberg Könyvtárral közösen a Magyar Könyvkiadók Napját. A kétnapos eseménynek 2019. október 1-jén a BTK épülete, míg október 2-án a könyvtár ad otthont. Az esti könyvbemutatókra, beszélgetésekre, illetve az Esterházy Péter emlékére szervezett, filozófusok és írók közös felolvasására pedig mindkét nap a Grand Caféba várják az érdeklődőeket.