Turkui Egyetem oktatója az Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékparkban végzi kutatását

Hanneleena Hieta, a Turkui Egyetem oktatója a Kone Alapítványtól elnyert „Nomads and Peasants–the Driving Force and Attractiveness of Hungarian National Historical Imagery in the 2010’s” című posztdoktori ösztöndíj keretében 2017. szeptemberétől két éven keresztül végez kutatásokat az Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékparkban.

Szeptember 3-án Mód Lászlóval, a Néprajzi és Kulturális Antropológiai Tanszék munkatársával a Szobori búcsút dokumentálták.

DSC_0118 DSC_0125 DSC_0114

boritokep__12_

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Pszichológiai Intézete ügyvivő szakértő/intézeti ügyintéző munkatársat keres, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Jelentkezési határidő: 2024. április 10. (szerda)