Képernyőn a márciusi SzemeSZTEr!

Az idei félév harmadik adása sokfelé viszi el nézőit. Megnéztük például, hogyan fogadták a Momentum Mozgalmat Szegeden, ott voltunk a Szegedi Egyetemi Színház új előadásának próbáján. Már a darab címe is igen ígéretes! Elbúcsúztattuk a telet a ZMK-val közös jeges esten. Két sport szakkommentátor titkai is igyekeztük kifürkészni és még egy alváskutatós témát is feldolgoztunk.

Az SZTE BTK magazinját a nézők figyelmébe ajánlja a két műsorvezető, Gyurcsik Dóra és Sági Kilia, valamint a szerkesztő Tarnay Kristóf kommunikáció BA szakos hallgatók.

boritokep__12_

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Pszichológiai Intézete ügyvivő szakértő/intézeti ügyintéző munkatársat keres, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Jelentkezési határidő: 2024. április 10. (szerda)