Itt a januári SzemeSZTEr!

Az SZTE BTK televíziós magazinja 2017. évi első adásában azt járja körbe, miért érdemes Szegedre és a Bölcsészettudományi Karra jönni tanulni. Persze azért ezenkívül belefért egy kis elmélkedés a wikipédiáról, új rovatot indítottunk SminkmaSZTEr címmel és megnéztük, mit csinált három régészhallgató Kínában.

Az adást ajánlja a két műsorvezető-szerkesztő, Galambos Renáta és Sinka Hédi kommunikáció szakos hallgatók.

A NKFI Hivatal által 2018-ra meghirdetett alapkutatási témapályázatok (Kutatási témapályázat – K_18, Fiatal Kutatók által kezdeményezett kutatási témapályázat – FK_18, a Nemzetközi együttműködésen alapuló kutatói témapályázatok -– NN_18, ANN_18, SNN_18), valamint a Posztdoktori kiválósági pályázat – PD_18 felhívás