vademecum_kep

Vademecum Tanulmányi Kalauz 2017

Megjelent a 2017/2018-as Vademecum Tanulmányi Kalauz az SZTE Bölcsészettudományi Karának hallgatói számára.

kalauz

"Kiadványunkkal valamiféle iránytűt, útmutatót szeretnénk adni az Önök kezébe – ezért a címválasztás –, hogy eligazodhassanak abban az oktatási rendszerben, amelybe most belekerültek. Útmutatónkban együtt tesszük közzé az alap- és mesterszakos, valamint az osztatlan tanár szakos képzéssel kapcsolatos főbb információkat. Így a rendszerbe belépő elsős hallgatók már most láthatják, hogy később milyen lehetőségek várják őket karunk mesterszakos kínálatában. Kiadványunk tartalmazza az SZTE hatályos Tanulmányi és Vizsgaszabályzatát, illetve a BTK Tanulmányi ügyrendjét is.

Eredményes, hasznos és kellemes szegedi diákéveket kívánunk Önöknek!"

Prof. Dr. Gyenge Zoltán dékán

és az SZTE BTK vezetősége

A 2017/2018-asTanulmányi Kalauz letölthető itt.

„Végül is, mesélte O., mint mindig, ha orosz téma merült fel, (…) az orosz mesék végtelen répája, az orosz mítosz centrális metaforája, illetve hát Tolsztoj és Gogol végtelenjének ügyében is ruszista barátnőjéhez, Szőke Katalinhoz fordult” (Tolnai Ottó: A répa. Nádler-képek mentén)