Megtekinthető a májusi SzemeSZTEr

Az SZTE BTK magazinja üde színfolt ebben a tavaszi őszben. Lesz benne színház a női -férfi szerepekről, két tehetséges BTK-ás fiatalt ismerhetnek meg: Nagy Sándor klasszika filológus és Kelcz Dávid történelem szakos hallgató személyeben, de ott voltunk a kommunikációs szakos alumni találkozón, és az internetről is szót váltunk az információs társadalom világnapja apropóján.

Nézzenek bennünket itt, vagy 10 városi televízió kínálatában. A műsort az önök figyelmébe ajánlja Hamza Vanessza és Márkim Kitti kommunikáció szakos hallgatók.

2017. november 22 - 23. között rendezi meg az SZTE Bölcsészettudományi Karon a Monuments and Memorial Sites in Changing Social - Political Contexts workshopot a Néprajzi és Kulturális Antropológiai Tanszék. Minden érdeklődőt szerettel várnak!