Megtekinthető a SzemeSZTEr, az SZTE BTK televíziós magazinja

Az esős októberi estén szánjon félórát az SZTE BTK televíziós magazinjára. Néhány téma a kínálatból: tanár portré sorozatunk főhőse Szilasi László irodalomtörténész-író. A KultkataSZTErben a Fehér Bot Világnapján egy látássérült bölcsészhallgatóval beszélgettünk, de voltunk Sajtófotó kiállításon a Reök Palotában és Slam Poetry esten a Rongy Kocsmában.

Jó szórakozást kíván a szerkesztő, Szerencsés Vivien, valamint a műsorvezető páros, Földesi Erzsébet és Bartus Bella kommunikáció szakos hallgatók.

„Végül is, mesélte O., mint mindig, ha orosz téma merült fel, (…) az orosz mesék végtelen répája, az orosz mítosz centrális metaforája, illetve hát Tolsztoj és Gogol végtelenjének ügyében is ruszista barátnőjéhez, Szőke Katalinhoz fordult” (Tolnai Ottó: A répa. Nádler-képek mentén)