Megtekinthető a SzemeSZTEr, az SZTE BTK televíziós magazinja

Az esős októberi estén szánjon félórát az SZTE BTK televíziós magazinjára. Néhány téma a kínálatból: tanár portré sorozatunk főhőse Szilasi László irodalomtörténész-író. A KultkataSZTErben a Fehér Bot Világnapján egy látássérült bölcsészhallgatóval beszélgettünk, de voltunk Sajtófotó kiállításon a Reök Palotában és Slam Poetry esten a Rongy Kocsmában.

Jó szórakozást kíván a szerkesztő, Szerencsés Vivien, valamint a műsorvezető páros, Földesi Erzsébet és Bartus Bella kommunikáció szakos hallgatók.

A NKFI Hivatal által 2018-ra meghirdetett alapkutatási témapályázatok (Kutatási témapályázat – K_18, Fiatal Kutatók által kezdeményezett kutatási témapályázat – FK_18, a Nemzetközi együttműködésen alapuló kutatói témapályázatok -– NN_18, ANN_18, SNN_18), valamint a Posztdoktori kiválósági pályázat – PD_18 felhívás