Megtekinthető a SzemeSZTEr, az SZTE BTK televíziós magazinja

Az esős októberi estén szánjon félórát az SZTE BTK televíziós magazinjára. Néhány téma a kínálatból: tanár portré sorozatunk főhőse Szilasi László irodalomtörténész-író. A KultkataSZTErben a Fehér Bot Világnapján egy látássérült bölcsészhallgatóval beszélgettünk, de voltunk Sajtófotó kiállításon a Reök Palotában és Slam Poetry esten a Rongy Kocsmában.

Jó szórakozást kíván a szerkesztő, Szerencsés Vivien, valamint a műsorvezető páros, Földesi Erzsébet és Bartus Bella kommunikáció szakos hallgatók.

Kiemelt_Urhatnam

Az „elithez” akar felzárkózni, a hiányzó műveltséget is pénzen akarja megvásárolni Jourdain, az „úrhatnám polgár”. Moliére 347 éves komédiájában fellép az SZTE két oktatója is. A Szegedi Szabadtéri Játékok kisszínpadán, a Kálvária sugárúti bibliotéka udvarán tartott próbán jártunk.