NETLEÁLLÁS

Július 6-7-8-án a net elérés szünetel az Egyetem utcai és a Petőfi sugárúti épületben

A Bölcsészettudományi Kar főépületének (Egyetem u. 2.) második emeletén lévő fő rackszekrény áthelyezési munkálatai miatt július 6-án, péntek 13.00 órától július 8-án, vasárnap 20.00 óráig (tervezett időpont) az egész épületben szünetel az internet szolgáltatás.

Mivel a Petőfi Sándor sugárúti épület ugyanehhez a fő rackszekrényhez csatlakozik, így ott sem lesz net elérés a fenti időpontok között (illetve a tervek szerint szombat este 20.00 órától ott már működhet a hálózat).

A telefonvonalak (leginkább a II-III emeletiek) egy része sem fog működni (ezek is abban a rackszekrényben végződnek).

Kérjük a szerverek, hálózati nyomtatók leállítását (takarékossági okokból is).

Megértésüket köszönjük

(Aki július 9-én, hétfőn reggel hibát, rendellenességet észlel, azt kérjük a 4226-os telefonszámon jelenteni a szobaszám és a falicsatlakozón található portszám megadásával.)

boritokep__12_

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Pszichológiai Intézete ügyvivő szakértő/intézeti ügyintéző munkatársat keres, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Jelentkezési határidő: 2024. április 10. (szerda)