Nemzeti Könyvtári Tanulmányi Ösztöndíj pályázat

Benyújtási határidő: 2017. szeptember 30.

tumblr_owtxckvGlD1qf42k7o1_500

Az Országos Széchényi Könyvtár által meghirdetett Nemzeti könyvtári tanulmányi ösztöndíjra 2017. szeptember 30-áig lehet még jelentkezni.

,,A feldolgozó, tájékoztató könyvtáros területre azok pályázhatnak, akik:

1.informatikus könyvtáros szakon BA végzettséget szereztek,

A történész, irodalomtörténész szakterületre azok pályázhatnak, akik
1.történelem és/vagy magyar szakon BA végzettséget szereztek,
2.felvételt nyertek szakirányú MA képzésre, vagy legalább egy évük van még hátra a szakirányú MA képzésből."

További részletek: http://nemzetikonyvtar.tumblr.com/post/165720142198/szeptember-30-ig-lehet-még-pályázni

2017. november 22 - 23. között rendezi meg az SZTE Bölcsészettudományi Karon a Monuments and Memorial Sites in Changing Social - Political Contexts workshopot a Néprajzi és Kulturális Antropológiai Tanszék. Minden érdeklődőt szerettel várnak!