Clevelandi Állami Egyetem ösztöndíj pályázata

Seal-backgroundA Cleveland State University, College of Liberal Arts and Sciences (Cleveland, Ohio) oktatói ösztöndíjat ajánl intézetében egy tanévre. Az ösztöndíjas feladata a fogadó intézményben folyó oktatás és tananyagfejlesztés a magyar tanulmányok területén, valamint a magyar mint idegen nyelv (Hungarian as a Foreign Language), magyar irodalom és kultúra oktatása. Az ösztöndíj költségeit a Fulbright Program és a Cleveland State University közösen fedezi. Az egyetem olyan pályázók jelentkezését várja, akik rendelkeznek a magyar mint idegen nyelv tanítási tapasztalattal.

Pályázati részletek itt: http://www.fulbright.hu/fulbright-vendegoktatoi-osztondij-cleveland-state-university/

2017. november 22 - 23. között rendezi meg az SZTE Bölcsészettudományi Karon a Monuments and Memorial Sites in Changing Social - Political Contexts workshopot a Néprajzi és Kulturális Antropológiai Tanszék. Minden érdeklődőt szerettel várnak!