Kiemelt hírek

2017. november 02.

Az egyetemi továbbtanulást, ezen belül a természettudományos, mérnöki és informatikai képzéseket népszerűsítő programsorozatot indított a Dél-Alföldi régióban a Szegedi Tudományegyetem. A 2017/2018-as őszi szemeszterben mintegy 30 közoktatási intézményben mutatkozik be az SZTE.

2017. október 17.

A Szegedi Tudományegyetem hat kara - a BTK, az ETSZK, a GTK, az MK, az MGK és a TTIK - hirdet keresztféléves mesterképzéseket, amelyekre 2017. november 15-ig lehet jelentkezni. A keresztféléves felvételivel kapcsolatos információk a www.u-szeged.hu/keresztfeleves oldalon olvashatóak.

2017. szeptember 08.

A Szegedi Városi Televízió Körút című kulturális műsorának volt a vendége 2017. szeptember 7-én Gyenge Zoltán dékán és Sándor Klára dékánhelyettes

2017. szeptember 05.
Prof. Dr. Gyenge Zoltán dékán és Dr. Sándor Klára általános dékánhelyettes sajtótájékoztatója, 2017.szeptember 4.
2017. augusztus 22.

Megjelent a 2017/2018-as Vademecum Tanulmányi Kalauz az SZTE Bölcsészettudományi Karának hallgatói számára.

2017. október 6-án Bálint Sándor életét, munkásságát bemutató kiállítás nyílt Szegeden, a Dóm Látogatóközpontban, „Az én másokért adatott” – Dokumentumok, tárgyak Bálint Sándor hagyatékából címmel, mely a Dóm Galéria időszakos kiállítássorozatának első állomása, és a Móra Ferenc Múzeum rendezésében valósult meg.