Fedezd föl!

Mesterek és tanítványok

2018. április 11.
2018. szeptember 28.

Irodalom és filozófia a digitális korban címmel második alkalommal rendezi meg a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara – immár az SZTE Klebelsberg Könyvtárral közösen – a Magyar Könyvkiadók Napját. A kétnapos eseménynek 2018. október 3-án a BTK, míg másnap a TIK épülete ad otthont.

2018. június 07.

Több mint 30 helyet javítva tavalyi eredményén, idén a 470. helyen áll a Szegedi Tudományegyetem a legfrissebb Quacquarelli Symonds (QS) ranglistán. Ezzel az eredménnyel Magyarországon a legjobb egyetem, az összes vizsgált intézményt tekintve pedig a világ legjobb 12 százalékba tartozik az SZTE.

2017. november 29.

A HVG Diploma 2018 számában megjelent rangsor a hallgatói, illetve az oktatói kiválóság mérőszámai alapján sorolta be az egyetemeket – a BTK kiemelkedően jó helyet foglal el az országos listán, az SZTE BTK Magyarország legjobb bölcsészkara.

2016. március 23.
A karunk alapszakos képzései iránt érdeklődők gyors, átfogó képet kaphatnak képzéskínálatunkról az egyes szakok letölthető és online is megtekinthető tájékoztató füzeteinek áttekintésével.

sztebtk

Mondd el mindenkinek! És persze azt is, hogy miért!