Fedezd fel!

2017. január 20.

Január 28-án, szombaton tartjuk második nyílt napunkat a szegedi bölcsészkar Egyetem utcai főépületében, amire ez alkalommal is sok érdekes és hasznos programmal várjuk az érdeklődőket.

2016. március 23.
A karunk alapszakos képzései iránt érdeklődők gyors, átfogó képet kaphatnak képzéskínálatunkról az egyes szakok letölthető és online is megtekinthető tájékoztató füzeteinek áttekintésével.
2016. november 17.

Megjelent a HVG egyetemeket rangsoroló kiadványa. A szegedi bölcsészkar a vidéki karok között elsőként, a karok országos rengsorában pedig az előkelő negyedik helyen szerepel.

2016. március 23.

A SzemeSZTEr havonta ad hírt az egyetemet és főként a szegedi bölcsészkart érintő témákról. A műsort a Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék munkatársai és hallgatói készítik. A lejátszási listában az aktuális, és a korábbi adások is megtekinthetők!