Rendezvénynaptár

Bemutatkozik a Művészetelméleti és kurátori MA modul
Időpont:2018. február 6.09:00 - 12:00
Helyszín:SZTE Bölcsészettudományi Kar - Szeged, Egyetem u. 2., 2.emelet
Az SZTE BTK Filozófia Tanszék nyílt napján bemutatkozik a Művészetelméleti és kurátori MA modul. A 2018/2019 tanévben induló képzés iránt érdeklődők olyan kérdésekre kapnak választ, mint például: Mit csinál egy kurátor? Az egyetemisták által szervezett, kiállítással, beszélgetéssel, workshoppal fűszerezett programon az érdeklődők az SZTE BTK végzős hallgatóival is beszélgethetnek az elmúlt két év élményeiről.

A NKFI Hivatal által 2018-ra meghirdetett alapkutatási témapályázatok (Kutatási témapályázat – K_18, Fiatal Kutatók által kezdeményezett kutatási témapályázat – FK_18, a Nemzetközi együttműködésen alapuló kutatói témapályázatok -– NN_18, ANN_18, SNN_18), valamint a Posztdoktori kiválósági pályázat – PD_18 felhívás