SZTE_Alumni_mentorprogram_2016osz_SZTE-FOK_kezdo

Hallgatók jelentkezését várják az SZTE Alma Mater Mentorprogramjába

A program során a hallgatók volt SZTE-s szakemberekhez jelentkezhetnek mentoráltként.

Jelentkezési határidő:

2016. szeptember 26.

A személyes kapcsolat kialakítása mellett a kiválasztott hallgatók rálátást kaphatnak az adott szakterület illetve cégen belüli karrierlehetőségekre, feltehetik szakmai kérdéseiket, projektmunkában vehetnek részt és építhetik kapcsolati hálójukat.

A kiválasztott hallgatóknak lehetőségük van az új szemeszterben is négy hónapon keresztül,

2016. október 1. – 2017. január 30. között

• az adott fogadóintézmény mentorával kapcsolatot kiépíteni,
  • online és személyes tanácsadásokon részt venni,
  • megismerkedhetni az adott cégen belüli karrierutakkal,
  • szakmai és karrier témákban kérdésekkel a mentorukat keresni.

SZTE_Alumni_mentorprogram_2016osz_plakat

További információk

mentorbanner_b

Az SZTE BTK Hispanisztika Tanszék által idén immár hatodik alkalommal megrendezett Spanyol tanulmányi verseny díjátadóját április 12-én rendezték meg a kar Auditorium Maximum termében. Az ország különböző pontjairól érkező nyertes és különdíjjal kitüntetett csapatok a megjelent diplomatáktól vették át nyereményeiket.